Jüri Üyelikleri

2017 – Gelibolu Tarihi Alanı – Yeni Şehitlik Tasarımları Fikir Projesi Yarışması danışman jüri üyeliği

2017 – Nemrut Kalderası Seyir Noktaları Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği (Yarışma idare tarafından iptal edildi.)

2017 – Ahlat Gençlik Kampı Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği (İstifa etti.)

2017 – Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Merkez Yerleşkesi Kentsel Tasarım Yarışması danışman jüri üyeliği

2017 – 19 Mayıs İzleği Kentsel Tasarım Yarışması danışman jüri üyeliği

2016 – Uluslararası Bandırma Tasarım Parkı Yarışması danışman jüri üyeliği

2016 – İzmir Büyükşehir Belediyesi Evka-3 Sosyal Merkez ve Aktarma İstasyonu Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2016 – Efeler Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2016 – Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2016 – Çaycuma Bilim Merkezi Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2016 – Kırşehir Gezegenevi ve Kültürparkı Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2016 – İnegöl Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2016 – Caferağa Spor ve Kültür Merkezi Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2016 – Beylikdüzü Belediyesi Yaşam Vadisi Uluslararası Fikir Projesi Yarışması danışman jüri üyeliği

2016 – Çaycuma Belediyesi Çaycuma Spor Merkezi Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2015 – Van İpekyolu Belediye Merkezi Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2015 – Manisa Büyükşehir Belediyesi Katakekaumene Fotoğraf Yarışması jüri üyeliği

2015 – Beylikdüzü Belediyesi Cemevi, Kültür Merkezi ve Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2015 – Beylikdüzü Belediyesi Yaşam Vadisi, Köprü ve Bağlantıları Yarışması danışman jüri üyeliği

2015 – Bornova Belediye Binası ve Çevresi Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2015 – Maltepe Belediyesi Gülsuyu Cemevi ve Kültür Merkezi Ulusal Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2015 – Çanakkale Savaşı Araştırma Merkezi Ulusal Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2014 – Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi Gelişim Planı Kentsel Tasarım Yarışması danışman jüri üyeliği

2014 – Anamur Atatepe Sosyal Merkezi ve Çevresi Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2014 – Lapseki Hükümet Konağı ve Çevresi Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2014 – Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Yeni Şehitlik Tasarımları Fikir Projesi Yarışması danışman jüri üyeliği (Ön seçim aşaması sonrasında yarışma iptal edildi)

2014 – Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2014 – Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Odak Alanları Fikir Projesi Yarışması danışman jüri üyeliği

2014 – Arkiv Seçkileri 2013 jüri üyeliği

2013 – Çanakkale Antenna Tower International Architecture Competition advisory jury member

2013 – Taksim Gezi Köprüsü Yarışması danışman jüri üyeliği (İlk jüri toplantısı sonrası yarışma iptal oldu)

2013 – Kurbağalıdere Vadisi Fikir Projesi Yarışması danışman jüri üyeliği

2013 – Nevşehir Nar Meydanı Kentsel Tasarım Charrette’i seçici kurul üyeliği

2013 – Argos Erciyes Dağ Oteli yarışması jüri üyeliği

2013 – Gazipaşa Belediye Binası ve Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2013 – Avanos’un Yeni Köprüsü Ulusal Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2013 – Arkiv Seçkileri 2012 jüri üyeliği

2012 – Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Kampüsü Yarışması jüri üyeliği

2012 – Manisa Kumludere Kentsel Tasarım Charrette’i seçici kurul üyeliği

2011 – Abdullah Gül Üniversitesi Kampüsü Yarışması jüri üyeliği

2011 – Manisa Belediyesi Hizmet Binası ve Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması danışman jüri üyeliği

2007 – Arkiv Seçkileri 2006 jüri üyeliği

2005 – Arkitera İşveren Ödülü jüri üyeliği